Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/9/9/6/staffanstorpshundklubb.se/httpd.www/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195 Se hit alla medlemmer | Staffanstorps Hundklubb

Se hit alla medlemmer

Hallo Hundvänner

Vi har infört ett bonussystem i Staffanstorps Hundklubb som kort sagt är att alla som hjälpar till med någon form för arbete, får en bonus. Detta för att visa lite tacksamhet från klubben till Er som ställer upp och hjälpar med olika ting. Det räknas så att för varje timme så får man 1 Point. Dessa Point kan så inlöses mot ex. kursavgifter, kläder, hotelluppehåll mm. Jag kommer att berätta mer om detta senare.

I samband med detta så behöver vi någon eller några som kan tänka sig att städa vår klubblokal ca 1 gång i månaden. Det måste inte vara samma person varje gång, men all hjälp är bra hjälp.

Anmäl dig på styrelsen@staffanstorpshundklubb.se